Martyna i Mateusz

Roberta znaleźliśmy spośród wielu ofert, które znajdują się na stronach internetowych, ale to jego oferta od razu przypadła nam do gustu. Po kontakcie telefonicznym i jeszcze tego samego dnia osobistym spotkaniu, od razu wiedzieliśmy, że znaleźliśmy „swojego” fotografa 
Współpraca z Robertem to czysta przyjemność. Miły, sympatyczny i otwarty na różne pomysły człowiek. Podczas swojej pracy praktycznie niezauważalny, tym samym nikt nie stresował się przed jego obiektywem. 
Zdjęcia przepiękne, trudno było wyselekcjonować je do albumu, który również będzie wspaniałą pamiątką ślubną
Tak więc polecamy Roberta z wielką przyjemnością Martyna i Mateusz

Ilona i Paweł

Fantastyczny fotograf no i oczywiście fantastyczne zdjęcia!!!!! Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo.Zdjęcia otrzymane przez Roberta są wspaniałą pamiątką na całe życie.Profesjonalizm ,talent uwiecznienia na fotografiach chwil wzruszenia i radości w tak ważnym dniu dla Pary Młodej oraz wspaniała współpraca to wizytówka Roberta.Jesteśmy bardzo zadowoleni. I gorąco polecamy wszystkim przyszłym Parą Młodym tak wspaniałego fotografa 🙂

Marlena i Wojtek

Dokonując wyboru fotografa Robert zachwycił nas wyjątkowym podejściem do Nas a także oryginalnością i niestandardowością swoich zdjęć. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zdjęcia wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać nasz album: MISTRZOSTWO! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy: ROBERT PATER! Dziękujemy!

Aneta i Paweł

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu człowieka. Dzięki Robertowi nasze chwilę, te cudowne chwilę są doskonale zatrzymane w czasie na przepięknych zdjęciach. Zaczynając od początku atmosfara jaka panuje między młodymi a fotografem jest wręcz wspaniała. My mieliśmy wrażenie, że znamy się od lat zero spiecia wrecz rozluźnienie. Obsługa , cała oferta i doradztwo w 100 % peofesjonalne. Jakoś zdjęć jest cudna , albumy przepiękne. Takie rzeczy zostają na zawsze z nami więc Robert Pater jako fotograf i osoba jest najlepszym wyborem by pięknie uwiecznić Początek swojej wspólnej drogi.